Uncategorized

Baskılı Bardak Kargo Sürecine Dair Merak Edilenler

Baskılı bardak kargo süreçlerine dair bu zamana kadar aldığımız bütün soruları ve merak edilenleri bu konumuzda cevaplıyoruz.

Bir önceki yazımız olan İnternet Alışverişlerinde Kargo Süreci yazısında internetten yapılan alışverişlerde kargo süreçlerine dair genel bilgiler vermeye çalıştık. Yazının fazlasıyla uzaması nedeniyle iki bölüme ayırdık. İlk bölümde genel bilgiler verdik. Bu bölümde ise KupaBardakToptan.Com ‘a kargo süreciyle alakalı gelen sorulara yer veriyoruz.

Elbette ki bir önceki bölümde yazılan ve bilinmesi gerekenler, firmamız içinde geçerlidir. Dolayısıyla bir önceki konumuzun da okunmasında ciddi fayda bulunmaktadır. Bu konuyu da daha fazla uzatmadan hemen kargo süreçleri ile alakalı kupa sepeti en çok gelen soruları ele alalım.

Bardakların Kargoda Hasar Görme Riski

Kupa Sepeti olarak hiç şüphesiz en fazla aldığımız soru baskılı bardak kargo da hasar görüp görmeyeceği sorusudur. Zira kargo firmaları gönderilen demiri bile yamultmayı başarabilmektedir. Söz konusu kupa bardak gibi kırılabilir bir ürün olunca, kargoda bardakların kırılıp kırılmayacağının merak edilmesi son derece normaldir. Bu doğrultuda sipariş vermek isteyen kişilerin tereddüdünü gidermek ve sırf sipariş alabilmek için “bardaklarınız kesinlikle kargoda kırılmaz” gibi bir garanti asla vermemekteyiz. Bunu söyleyen herhangi bir kişi ve firmanın da açıkça yalan söylediğini belirtmekteyiz.

Son 5 yılda 100 bin civarı bardağı, kargo firmaları ile Türkiye ‘nin bütün şehirlerine gönderim sağladık. Gönderim yapmadığımız şehir bulunmamaktadır. İstatistiksel olarak bir rakam vermek gerekirse kargolarda kırılan bardak oranı 300 ‘de 1 ‘dir. Bu da kupa bardak gibi hassas bir ürün için son derece düşük diyebileceğimiz bir orandır. Bu düşük orana katkı sağlayan ana unsurun başında tecrübemiz gelmektedir. Ayrıca her bardağı kutusunda göndermemizin yanı sıra, özenle kolileme gerçekleştirmekteyiz. Kolilerin pek çok yerine de “kırılacaktır” uyarısı yapıştırmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir