Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Go to top
About Us

Blog Standard Two Columns

Süreç Hakkında

merhabalar kupasepeti.net takipçileri,

Öncelikle ödeme yöntemlerimizden bahsetmek istiyorum. Havale , Eft , veya sitemiz üzerinden kredi kartı ile satın alabilirsiniz 3-5 adetlerde fiyat indirimi olmamaktadır fiyatlarımızı fix tutuyoruz.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödemeyi kesinlikle kabul etmiyoruz ki zaten kargo şirketiylede böyle bir anlaşmamız söz konusu değil hem bizim açımızdan hem sizin açınızdan maliyetli[...]

Neler yaptık.

Merhabalar kupasepeti ailesi olarak blog sayfamızı güncel tutarak hep yaptığımız projelerimizi hem hedeflerimizi kısacası bizle alakalı olan herşeyi bu bölümden takip edebilirsiniz.

Öncelikle kupasepeti ailesi olarak farkımız tarzımıdır diyelere karikatür tasarımlarda çığır açtığımız ortadadır. Bu hafta dünyanın en sayılı kurumuna 163 adet kişiye özel karikatür tasarım yaptık gizlilik adına kurumun adını malesefki paylaşamıyorum ama kargo[...]

Merhabalar.

Web sitemize hoşgeldiniz. Kupasepeti yenilenen arayüzü test çalışmaları yapılmaktadır sizlere daha kaliteli daha hızlı, sorun değil çözüm odaklı çalışmak ve yeni birsürü ürünü sizlere daha kolay tanımak için web sayfamıza öncelik verme kararı aldık birçok güncellemeyi buradan takip edebilir kampanyaları indirimleri görebilir ve faydalanabilirbiniz.

[...]