Kişiye Özel Karikatür Kupa Bardak

Bol kahkahalı günleriniz olsun. Sevdiklerinizi, kendilerine özel olarak hazırlanacak mutlu aşıklar karikatürlü bu kişiye özel kahve kupaları ile mutlu edebilir, hayattaki en güzel şeyin gülmek olduğunu onlara yeniden hatırlatabilirsiniz. Ayrıca Kupasepeti.net olarak karikatür efektli ürünlerimizin oldukça bol olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu yüzden de sevgilinizin, anne, babanızın, yakın çalışma arkadaşlarınızın, kardeşinizi, teyze veya halanızın kısacası tüm sevdiklerinizin karikatürlerini çizdirebilir ve kendilerine hiç unutamayacakları bir hediye kazandırmış olabilirsiniz.

Yıldönümü için özel olarak tasarlanmış kişiye özel kupa bardak dışında kupasepetin ‘deki diğer sürprizli ürünlerimizi de mutlaka incelemelisiniz. Her biri özel bir tasarımla hazırlanmış ve eminiz ki sevgilinizin çok beğeneceği yıldönümüne özel ürünlerimizi değerlendirebilirsiniz. Sizin için değeri paha biçilemez olan sevgilinize yıldönümü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu mutlu aşıklar karikatürlü kupa bardak ile sevgilinize olan sevgi ve minnettarlığınızı, yanı sıra her zaman yanında olduğunuzu hatırlatabilirsiniz.

Sevginizi dimdik ayakta tutacak, mutluluğunuzu hep baki kılacak olan kupa bardaklar sizi bekliyor. Büyük avantajlarla alacağınız armağanları kaçırmak istemeyeceksiniz. Sevgi gibi dünyanın en güzel duygusunu tam anlamıyla taşıyacak olan armağan çeşitliliği sizi bekliyor. Kolay sipariş adımları, uygun kargo fiyatları, hızlı teslimat gibi kupasepetin’deki tüm nimetlerden yararlanmaya başladığınızda eminiz ki çok mutlu olacaksınız. Daha bu kupa bardağın adresinize teslimatında size yaşatacağı mutluluktan bahsetmiyoruz bile. Beğendiğiniz tasarım kupa bardakları çok uygun fiyatlara alabilme kolaylığı burada sizleri bekleyenler arasında yer alıyor. Ayrıca tüm seçimleriniz aynı gün kargoya teslim ediliyor.

Mutlu Aşıklar Karikatürlü Kupa Bardak Hakkında Bilinmesi Gerekenler
1 -) Kupa bardak üzerindeki baskı resimler veya yazılar 40 – 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır. Ancak, daha uzun süreli kullanım için ELDE yıkanması tavsiye edilir.
2 -) Materyal: Kupa Bardak Porselen malzemeden üretilmiştir.
3 -) Bu kupa bardağı size veya sevdiklerinize özel hale getirebilmemiz için, SEPETE EKLE Butonu üzerinde yer alan kişiselleştirme alanlarını doldurmalısınız.
4 -) Karikatürlü Kupa Bardak hafta içi saat 14.00’a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
5 -) Lütfen Dikkat; karikatür çalışmasının kaliteli olabilmesi için yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden çekilmiş olmasına ve ne olmasına önem gösteriniz.
6 -) Ürün üzerinde gerçek bir karikatür çizimi olmayıp, bilgisayar efekti ile hazırlanmış karikatür çalışması yer almaktadır.​