Blog

Toplu Kupa Bardak Siparişi

Kupasepeti.net firması olarak Kurumsal firmalara özel olarak toptlu kupa bardak satışımız bulunmaktadır. Ürünlerin herbiri ayrı ayrı kutulara konularak teslim edilmektedir. Firmalara yaptığımız toptan kupa bardakları firmalara ister kargo – ister kurye- isterse nakliye şeklinde alıcıya gönderilmektedir. Kupa Sepeti olarak firmalara istenilen tüm baskıları gerçekleştirebiliriz. Baskılarımız normal şartlarda çift taraflı olarak basılmaktadır bu müşterimizin isteğine göre değişkenlik gösterebilir Logo ve isim yazılabilir teslimat süresi adet çoğunluna göre değişebilir maximum 3 iş gününde teslim edilir. Firmalara özel toptan kupa bardak fiyatları için [email protected] adresinden veya 0544 932 01 13 whatsapp destek hattımızdan teklif alabilirsiniz. Bardaklarımızın yüksekliği 9,5 ithal kupadır.

Firmalara Özel Toptan Kupa Bardak Tüm türkiyeye gönderilmektedir kırılma vs gibi durum söz konusu değildir. Baskılarımız son derece yüksek DPİ ( çözünürlükte ) olup normal tasarımlarımızda 3D uygulama yapılarak tam kaplama şekilde basılmaktadır. unutmayın ki Kalite tesadüf değildir.

Toplu Kupa Bardak Siparişi

Toplu kupa bardak siparişi seri üretimimizde sizin gibi değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet verebilmek adına çalışmaktayız. Satış ekibimizden tasarım ekibimize Tasarım ekibimizden baskı ekibimize kadar herkes süreçlerini en iyi en etkili şekilde çalışabilmek adına yapmaktadır. Sizlerde Diğer Müşterilerimiz gibi mutlu olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts